Best rounds in last year

Player Rating Event
Vojtěch Veselý 1019 1000+ JDL 2023 - Jindřichův Hradec
Tomáš Dostál 1006 1000+ Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov
Jakub Knápek 1005 1000+ Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice
Jan Mrůzek 1004 1000+ Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II
Josef Cach 1001 1000+ PDGL 2023 #6 - Letenské sady
Pavel Částek 1001 1000+ JDL 2023 - Český Krumlov
Daniel Konečný 1000 1000+ Krumlovská klendra
Kryštof Novák 998 NJDGT #1: DiscGolfPark Bocheta pouze putterem
Jakub Veselý 996 O Puttovní Floppy disk Choltice 2023
Radek Hrůza 996 Krumlovská klendra
Filip Surjomartono 995 PDGL 2023 #2 - Bohnice
Petr Masník 993 Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice
Josef Cach 989 JDL 2023 - Pacov
Marek Surjomartono 989 JDL 2023 - Pacov
Ondřej Bařinka 987 PDGL 2023 #4 - Běchovice
Libor Juřena 987 Krumlovská klendra
František Trenz 987 Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Šporovnice
Tomáš Redlich 987 PDGL 2023 #1 - Asuán
Michal Vaněk 985 PDGL 2023 #6 - Letenské sady
Martin Malý 985 PDGL 2023 #6 - Letenské sady
Michal Vaněk 985 JDL 2023 - České Budějovice II.
Michal Surjomartono 985 UDGL 2023 #6 Proboštov
Pavel Sedlák 985 PDGL 2023 #5 - Roztyly
Filip Surjomartono 985 PDGL 2023 #5 - Roztyly
Martin Malý 984 PDGL 2023 #4 - Běchovice
Filip Conk 984 Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open
Roman Jurajda 983 O Puttovní Floppy disk Choltice 2023
František Filip 982 SZDL 2023 powered by RPM Discs #5 Ostrov
Sébastien Daňhel 982 JDL 2023 - Český Krumlov
Roman Jurajda 981 NJDGT #1: Bedřich Smetana Memoriál
Michael Rádl 981 Brno - Milénova 2023
Martin Malý 980 PDGL 2023 #2 - Bohnice
Václav Manych 979 PDGL 2023 #5 - Roztyly
Vojtěch Veselý 979 JDL 2023 - Humpolec
Marek Šrom 979 Grabštejn - Turnaj Trojzemí
Robin Mikula 978 O putovní pohár starosty města Šumperk
Jakub Veselý 978 Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov
Filip Conk 978 Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II
Pavel Brückler 977 L64°Tour Mladá Boleslav presented by Discgolf-Shop.com
Filip Surjomartono 977 JDL 2023 - Pacov
Martin Koňařík 977 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník
Jiří Svatoš 976 JDL 2023 - Strakonice
Filip Surjomartono 975 UDGL 2023 #3 Radovesická výsypka u Bíliny
Marek Surjomartono 974 PDGL 2023 #5 - Roztyly
Tomáš Doležel 974 2. Valašská Discgolfová Liga: Búřov
Michal Vaněk 974 UDGL 2023 #4 Doksy - zámecký park
Libor Havlíček 974 Krumlovská klendra
Lukas Landa 974 Krumlovská klendra
Michal Kúdela 974 Krumlovská klendra
Jakub Dostál 973 Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou